גן הבית הקטן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגן שלנו

 
גן הבית הקטן, בהנהלת סטלה זמיר, הוא גן באווירה ביתית וחמה בבאר-שבע. בגן הילדים הנעים והשקט תמצאו צעצועים ואביזרי לימוד ייחודיים וחצר גדולה וירוקה עם ארגז חול וגינת טעימות (ממנה נקטפים העשבים לתה!). הבית הקטן פועל ברוח שיטת המונטסורי, אשר מוצאת ביטוי במוקדי הגן השונים – הן בלמידה והן בתזונה. ישנו דגש מיוחד על תזונה בריאה וטבעית.

בגן שתי קבוצות גיל:
  • פעוטות – גילאי 2-1
  • בוגרים – גילאי 4-2

הגן פועל בליווי מדריכת מונטסיורי מוסמכת והוא חבר באיגוד הגנים הפרטיים (ח.י.ב.ה.). שעות הפעילות הן 16:00-07:00, אך ישנה אפשרות לאיסוף הילדים ב-16:30 בתוספת תשלום.
 

תזונה בריאה מגיל קטן

 
אנחנו שמים דגש מיוחד על התזונה של הילד/ה ומוודאים שזו תהיה בריאה, טבעית ומגוונת – עם כל אבות המזון. התפריט היומי בגן מורכב מ-4 ארוחות ביתיות: נשנושי בוקר (למעט בשישי), ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וארוחת ארבע.

הארוחות כוללות שלל ירקות ופירות (בחלקם אורגניים), תוך שימוש מרבי בדגנים מלאים ובחומרי גלם איכותיים. לא תמצאו בתפריט ממתקים או משקאות ממותקים, כי אם מים מינרליים בלבד. כמו כן, התפריט שלנו מותאם לאוכלוסיות שונות, כגון: אוכלי כל, טבעוניים, צמחוניים ובעלי אלרגיות. למידע נוסף.
 
 

עידוד סקרנות ולימוד עצמי

 
הגישה החינוכית הייחודית שלנו מספקת סביבה, המעודדת צמיחה והתפתחות הרמונית לצד למידה עצמאית. המוטו שלנו הוא "עזרו לי לעשות זאת בעצמי". בגן מספר מוקדי פעילות, ובכל אחד מהם הילדים לומדים בעזרת אביזרי מונטסורי ייחודיים:
  • מוקד החיים המעשיים
  • המוקד הסנסורי (לפיתוח החושים)
  • מוקד שפה
  • מוקד ידע עולם

פעילויות מסוימות בגן מתקיימות בשיתוף ההורים. לחצו כאן.
 
 
 
גן ילדים בבאר שבע
 
 
 
 

ספרייה וחוגי העשרה

 
ספריית ההשאלה שלנו עשירה ומגוונת, ומכילה ספרים בשפות שונות. הספרייה משמשת להנאת הילדים ולהעשרתם, והם נהנים לדפדף ולעיין בספרים הרבים.

בנוסף לתוכנית הלימודים העשירה, אנו מקיימים בגן חוגי העשרה: יוגה ותנועה ומוזיקה.
 
נשמח לראות אתכם ואת ילדיכם בגננו! צרו איתנו קשר לתיאום ביקור בגן: 072-3267866.